FUAR ALANIDr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri Merkezi (Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi) İstanbul Fatih’te Yenikapı Sahilinde bulunmaktadır.


Anadolu Yakasından Gelenler İçin

Kadıköy‘den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Üsküdar‘dan Marmaray‘a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Ümraniye’den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray’a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan E-11′e binerek Göztepe Köprüsü‘nde ininiz. Buradan Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.


Avrupa Yakasından Gelenler İçin

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece Durağı’nda ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkarak denizin üstündeki köprüden biraz yürüyerek Küçükçekmece Köprüsü Durağı’ndan BN1, BN2, BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Yenikapı Sahil Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız, Yenikapı-Havalimanı Metrosu ile Yenikapı‘da indiğinizde, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayıyla Bağcılar Durağı’nda inerek Kirazlı-Yenikapı Metrosu’na aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Taksim‘den Taksim metrosuna binerek Yenikapı Durağı’nda indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.KONAKLAMA:
Konaklama ile ilgili Taflan Turizm yetkilisine ulaşabilirsiniz:

TAFLAN Turizm ve Seyahat Acentası
Cinnah Caddesi 102/2 Çankaya – Ankara
Tel: +90 312 446 11 16 –(136)
Faks: +90 312 446 11 20
E-mail:organizasyon@taflantour.com Web: www.taflantour.com